Омелян: Правління Укрзалізниці можуть заарештувати

28 вересня 2017, 09:40
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що деяких членів правління Укрзалізниці можуть заарештувати

Про це він повідомив в інтерв'ю РБК Україна.

"Я поки що не хочу коментувати, хто залишиться в правлінні УЗ. Це буде виглядати як здогадки та припущення. Напевно, в ньому будуть і іноземці. Я не виключаю, що окремі потенційні члени правління швидше будуть заарештовані, ніж затверджені в якості членів нового правління УЗ", - сказав міністр.

Відео дня

Омелян зазначив, що новий склад правління Укрзалізниці майже узгоджений і найближчим часом буде представлений Кабінету міністрів.

"Я сподіваюся, що буде ще кілька звільнень одіозних людей, які до сих пір працюють в УЗ. Сподіваюся на призначення професіоналів в Укрзалізницю. Це буде найкращим свідченням того, що ми дійсно щиро реформуємо УЗ або ми знову хочемо замилити людям очі", - додав Омелян.

Нагадаємо, що 9 серпня, стало відомо про те, що глава правління УЗ Войцех Балчун подав заяву про відставку через особисті обставини. У цей же день члени уряду задовольнили подану заяву і призначили в.о. голови правління Укрзалізниці Євгена Кравцова.

27 вересня Кабінет міністрів України затвердив контракт з членом правління - виконуючим обов'язки голови правління Укрзалізниці Євгеном Кравцовим із зарплатою більше $1 млн на рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X