Омелян анонсував нові залізничні рейси в Європу у 2018 році

16 грудня 2017, 22:23
У наступному році Укрзалізниця продовжить курс на розширення сполучення з країнами ЄС та відкриє додаткові рейси в міста Європи

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час щорічної підсумкової прес-конференції, передає УНІАН.

Зокрема, до кінця року планується відкрити два нових маршрути до Польщі та Молдови - Одеса-Пшемисль і Одеса-Кишинів.

Відео дня

За словами міністра, цього року були запущені нові маршрути в Холм і Відень, зараз Україна має пряме залізничне сполучення з 7 країнами ЄС - Польщею, Чехією, Словаччиною, Угорщиною, Австрією, Румунією, а влітку - з Болгарією.

"Також в 2018 році ми завершуємо найбільший інфраструктурний проект за часів незалежної України - будівництво Бескидського тунелю. Ми починаємо те, що ніколи не робили, і про що нам говорили, що нам це не вдасться. Але я впевнений, що нам вдасться зробити другу за величиною залізницю в Європі найкращою у світі", - заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

У свою чергу в.о. голови правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов зазначив, що обсяг пасажирських перевезень в міжнародному і внутрішньому сполученні в порівнянні з 2016 роком істотно збільшився.

"За 10 місяців 2017 року в 4,4 рази збільшили кількість пасажирських перевезень у міжнародному сполученні - до 181 тисяч пасажирів. А також перевезли 84,4 млн пасажирів у дальньому внутрішньому сполученні, що на 4,8 млн пасажирів більше, ніж за відповідний період минулого року", - сказав під час свого виступу Євген Кравцов.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця домовилася з ЄБРР про кредит на модернізацію залізниці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X