Голова правління Укрзалізниці Камишін іде у відставку

27 лютого, 17:27
Олександр Камишін, голова правління Укрзалізниці (Фото:Укрзалізниця / Facebook)

Олександр Камишін, голова правління Укрзалізниці (Фото:Укрзалізниця / Facebook)

Голова правління АТ Укрзалізниця Олександр Камишін іде у відставку. Про це він повідомив у себе в Telegram-каналі в понеділок, 27 лютого.

За словами Камишіна, вони разом із віцепрем'єром Олександром Кубраковим ухвалили рішення, що він очолить офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі.

«Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко та злагоджено. Залишається залізна команда. Тому впевнений, що в компанії й далі все буде добре. Вдячний президенту Зеленському та віцепрем'єру Кубракову за високу оцінку моєї роботи на позиції», — написав він.

Відео дня

Камишін раніше повідомляв, що до кінця 2023 року Укрзалізниця планує створити компанію-вантажоперевізника, яка працюватиме у галузі вантажоперевезень у Європі.

Уряд України призначив Олександра Камишіна головою правління Укрзалізниці на чотири роки 24 березня 2022 року. З серпня 2021 року він керував Укрзалізницею у статусі в.о. До цього Камишін працював у СКМ Ріната Ахметова, наглядовій раді ПортІнвесту та ЛемТрансу, згодом приєднався до команди тодішнього міністра інфраструктури Олександра Кубракова у статусі радника.

Показати ще новини
Радіо NV
X