Мед і кормові добавки замість газу. Колишній топ-менеджер Нафтогазу перейшов в приватний бізнес

11 вересня 2020, 10:50

Бывший глава Укргазвыдобування Олег Прохоренко возглавил группу компаний, которая занимается инвестиционными проектами в разных сферах экономики.

Олег Прохоренко, який до березня 2019 року був головою правління АТ Укргазвидобування (УГВ), а також входив до правління НАК Нафтогаз України, очолив групу компаній, які займаються інвестиціями в Україні. "Я генеральний директор компанії Ефективні Інвестиції, яка є головним акціонером і інвестором Фіднова", - розповів Прохоренко журналісту НВ Бізнес, відповідаючи на запитання про його зв'язок з Фідова.

Відео дня

Згідно з офіційною звітністю компанії, Прохоренко був призначений на цю посаду 5 липня 2020 року, змінивши Олега Вітика.

Ефективні інвестиції належить бізнесменові Ігорю Ліскі. Компанія залучає прямі інвестиції в економіку України. Разом з партнерами компанія здійснює діяльність в таких сферах: healthcare, паперової, харчової (зокрема виробництво і експорт меду) і деревообробної промисловості, газовій трейдингу, постачання сільськогосподарської продукції та ін.

Один з нових напрямків діяльності компанії - будівництво у Львівській області заводу Фіднова, який буде виробляти кормові добавки і тваринні жири.

Олег Прохоренко з 2007 по 2015 рр. працював у міжнародній консалтинговій компанії McKinsey & Company. Під час роботи в Укргазвидобуванні з червня 2015 року по березень 2019 р займався трансформацією компанії, модернізацією її виробничих активів, розробкою і впровадженням, так званої, стратегії-2020 по збільшенню видобутку природного газу в Україні.

Укргазвидобування - найбільша в Україні компанія з видобутку природного газу, контролюється державою.

У минулому році ЗМІ повідомляли, що Прохоренко очолив напрямок трансформації бізнесу в холдингу МХП Юрія Косюка. Топ-менеджер не прокоментував цю інформацію.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо НВ
X