Окупанти в Криму почали продаж компанії Ахметова

15 листопада 2018, 13:50

Підконтрольна Росії окупаційна влада Криму за ініціативою так званого голови півострова Сергія Аксьонова внесла 100% акцій підприємства Кримтелеком в план приватизації на 2018 рік.

Відповідні зміни в прогнозний план приватизації "депутати" внесли на позачерговому засіданні 13 листопада, стверджує прес-служба "парламенту", передає видання Крим.Реаліі.

Відео дня

За словами так званого голови парламенту Володимира Константинова, розмір статутного капіталу акціонерного товариства Кримтелеком становить понад 1,3 млрд рублів (близько 532 млн грн).

Кримтелеком створили в лютому 2015 року на базі кримської філії Укртелекому, що належить українському бізнесменові Рінату Ахметову. Після анексії Криму йому майже рік вдавалося утримувати контроль над підприємством.

У лютому 2015 року Укртелеком заявив, що в Криму сталося фізичне від'єднання оптико-волоконного магістрального кабелю, що з'єднує півострів з материковою Україною. Окупаційна влада Криму звинуватила у відключенні Укртелеком.

11 лютого 2015 року "парламент" Криму оголосив про "націоналізацію" кримської філії Укртелекому.

Зазначимо також, що у вересні 2017 року підконтрольний Росії "кримський парламент" на сесії включив в прогнозний план приватизації продаж 100% акцій заводу шампанських вин Новий Світ, Кримхліб і Кримтелеком.


Нагадаємо, що Росія анексувала Крим у березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою було проведено так званий "референдум про незалежність АР Крим". Самопроголошена кримська влада заявила, що 96% тих, хто брав в ньому участь, висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня у Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Міжнародні організації, зокрема Генеральна асамблея ООН, визнали окупацію і анексію Криму незаконною і засудили дії Росії. Проти РФ були застосовані економічні санкції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X