Оклад залізничників може зрости на 25%

25 липня 2016, 11:06
Укрзалізниця та профспілка залізничників і транспортних будівельників підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає підвищення окладів працівників залізниці

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Згідно з документом, з 1 липня цього року зростуть тарифні ставки і посадові оклади персоналу компанії. Очікується підвищення окладів на 25% для тих, хто безпосередньо пов'язаний з наданням послуг з перевезення вантажів і пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури, працівникам апаратів управління: Укрзалізниці, регіональних філій і філій. Для решти передбачено підвищення на 20%.

Відео дня

Крім того, до 1 жовтня розроблять і впровадять Положення про оплату праці співробітників компанії.

"Наслідки цього рішення потрібно буде компенсувати нашою тяжкою роботою на підвищення ефективності. Однак хочемо дати позитивний сигнал усім нашим працівникам, що ми з величезною повагою ставимося до цієї важкої щоденної роботи. Ми не відірвані від життя та усвідомлюємо, у чому полягає праця залізничників. І навіть під час запровадження складних реформ має бути соціальний діалог", – заявив голова компанії Войцех Балчун.

Показати ще новини
Радіо NV
X