Конкурент для Буковеля. ОККО почне будівництво гірськолижного курорту в Славському в 2021 році

21 грудня 2020, 16:55

У наступному році ОККО планує почати будівництво гірськолижного курорту в Карпатах. Інвестиції в проєкт — $500 млн.

Холдинг ОККО Group в 2021 році планує почати будівництво гірськолижного курорту на території Славської об'єднаної територіальної громади, повідомляє Інтерфакс-Україна .

Відео дня

Як повідомив агентству заступник начальника управління туризму і курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський, сума інвестицій складе $500 млн.

«Це дуже тривалий проект, який буде тривати близько чотирьох років. Він стартує в 2021 році. Зараз всі питання з землею вирішені, наступний крок - розробка проекту, проектно-кошторисної документації та початок будівельних робіт », - розповів Лозинський.

Повідомляється, що курорт буде побудований в 15 км від Славського в селах Верхня Рожанка і Волосянка.

«Австрійські експерти приїжджали вивчати схили, гори високі, інфраструктуру і ці населені пункти потрапили в стратегію», - додав Лозинський.

За його словами, всі свої акції ОККО Group зареєструвало в Славському, відповідно, податок, який сплачує компанія, залишається в громаді.

«Ці кошти реінвестують в розвиток гірськолижної інфраструктури, в бренд Славського, в ремонт доріг і розвиток громади», - додав чиновник.

За його словами, курорт в технічному плані буде випереджати Буковель на вісім-дев'ять років. Новий комплекс буде включати більше 60 км трас, а реалізація проекту буде проходити в три черги.

OKKO Group - всеукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗК ОККО (Концерн Галнафтогаз). До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів в сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.

У холдинг також входить житлово-будівельна компанія Ваш будинок, що займається проектуванням, будівництвом і реалізацією житлових проектів.

Акціонерами та інституційними інвесторами компаній холдингу є Європейський банк реконструкції і розвитку, GoldmanSachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis AssetManagers, LLP та ін.

Нагадаємо, що про плани ОККО Group бізнесмена Віталія Антонова почати будівництво гірськолижного курорту в Славському Львівської області повідомлялося в липні цього року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X