Офіційна позиція ТАСКОМБАНКу щодо ситуації навколо ТОВ «Імперія-Агро»

2 квітня 2018, 17:09

У зв’язку з тим, що на цей час здійснюється рейдерське захоплення основних активів та товарних запасів, що є заставним майном АТ «ТАСКОМБАНК», вважаємо за необхідне надати офіційну позицію Банку.

Між АТ «ТАСКОМБАНК» та ТОВ «Імперія-Агро» укладено кредитні договори, відповідно до яких зазначена компанія отримала від Банку кредитні кошти для підтримки та розвитку своєї діяльності. В забезпечення виконання кредитних зобов’язань в заставу АТ «ТАСКОМБАНК» передане насіння соняшника та кукурудзи, хімічні добрива тощо згідно з переліком. Окрім цього, в іпотеку АТ «ТАСКОМБАНК» переданий єдиний майновий комплекс - склад, в якому зберігається заставне майно Банку.

Відео дня

У зв’язку з невиконанням ТОВ «Імперія-Агро» своїх зобов’язань за укладеними кредитними договорами, АТ «ТАСКОМБАНК» прийняв рішення розпочати процедуру стягнення заборгованості та приступив до фізичного огляду й інвентаризації заставного майна на складах фірми, але не завершив її з причин протидії з боку позичальника. Як наслідок, Банк не отримав підтвердження фактичної наявності предмету застави, що опосередковано свідчить про відсутність у місцях зберігання обсягу товару, відповідно до договору застави та, згідно укладеного договору, вжив заходів щодо охорони предмета застави.

Вважаємо за необхідне підкреслити, що відповідно до укладених договорів застави з ТОВ «Імперія-Агро», у випадку невиконання будь-яких зобов’язань за кредитним договором, АТ «ТАСКОМБАНК» як заставодержатель має право здійснювати охорону предмета застави, в тому числі, виставити фізичну охорону предмета застави охоронною організацією на вибір заставодержателя, з якою укладається відповідний договір охорони предмета застави.

30 березня 2018 року АТ «ТАСКОМБАНК» уклало договір охорони з фірмою, що має відповідну ліцензію для забезпечення схоронності вищезазначеного майна. Вказана охоронна фірма одразу приступила до виконання своїх зобов’язань відповідно до умов договору, проте наштовхнулася на спротив зі сторони представників ТОВ «Імперія-Агро».

З огляду на те, що наразі представниками ТОВ «Імперія-Агро» навмисно і безпідставно поширюється неправдива інформація щодо неправомірності дій з боку АТ «ТАСКОМБАНК», звертаємо увагу на те, що АТ «ТАСКОМБАНК» діє виключно в рамках правового поля, захищаючи інтереси Банку, його численних вкладників та інших клієнтів. Вимоги Банку щодо ТОВ «Імперія-Агро» поширюються виключно на предмет застави. Позичальнику запропоновано поновити та завершити інвентаризацію складських запасів, після чого Банк готовий приступити разом із компанією до відвантаження товару, що знаходиться на відповідальному зберіганні, а також товарів, які не є заставним майном Банку.

Інформуємо, що зі свого боку АТ «ТАСКОМБАНК» звернувся до правоохоронних органів з заявою стосовно шахрайських дій зі сторони посадових осіб позичальника.


АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, який надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. Банк входить до Групи «ТАС» — однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Планомірно реалізуючи стратегію активного росту, ТАСКОМБАНК демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і постійно зміцнює свої ринкові позиції. Є одним із лідерів у роботі з корпоративними клієнтами. Успішно розвиває нові для себе напрямки: електронну комерцію, малий і середній бізнес, мікробізнес. Зі зростанням рівня довіри до ТАСКОМБАНКУ з боку клієнтів, постійно зміцнює свої ТОП-ові позиції в провідних національних рейтингах надійності та стабільності.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Посилання на першоджерело: http://www.tascombank.com.ua/content/view/1378/58/lang,ukrainian/

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011

Показати ще новини
Радіо NV
X