Одне з підприємств Фірташа частково відновило роботу

13 жовтня 2016, 15:32
Сєвєродонецьке об'єднання Азот, що входить в холдинг Ostchem, що належить Group DF Дмитра Фірташа, запустило в роботу два цехи, передає Інтерфакс-Україна.

"На Сєверодонецькому Азоті у вересні запущено два цехи – цех азотної кислоти і цех аміачної, калієвої і натрієвої селітри. Зараз завантаження обох цехів становить близько 80%. Підприємство змушене працювати на привізному аміаку, оскільки існують обмеження на постачання електроенергії", – повідомила прес-служба Group DF.

Відео дня

Крім того, на підприємстві також розпочато спеціальний проект з будівництва когенераційної установки, що дозволяє підприємству виробляти електроенергію з газу. Проектна потужність установки складе близько 12,9 МВт. За попередніми розрахунками, сукупні витрати на даний інвестпроект складуть еквівалент близько $15 млн, а термін його окупності – близько 8 років.

Нагадаємо, що Сєвєродонецьке об'єднання Азот було зупинено разом із Стиролом у Горлівці на початку травня 2014 року з міркувань безпеки. Стирол в даний час знаходиться на території, непідконтрольної Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X