Велика українська меткорпорація втратила контроль над кількома підприємствами на Донбасі

18 грудня 2017, 19:25
Корпорація Індустріальний союз Донбасу (ІСД) офіційно заявила про втрату ефективного управлінського контролю над виробничими активами Алчевського металургійного комбінату, Алчевського коксохімічного заводу і Екоенергії, які у сукупності представляють собою значну частину бізнесу групи ІСД

Про це повідомляється в офіційній заяві ІСД, передає Інтерфакс-Україна.

У заяві наголошується, що протягом останніх декількох місяців менеджмент підприємств і корпорації ІСД робили все можливе для того, щоб зберегти ефективний управлінський контроль над промисловим майданчиком, на якому знаходяться виробничі активи зазначених підприємств у місті Алчевську Луганської області.

Відео дня

"На наш превеликий жаль, сьогодні ми змушені констатувати той факт, що де-факто менеджмент і акціонери корпорації ІСД втратили ефективний управлінський контроль над алчевськими виробничими активами і офісними приміщеннями", - зазначили у ІСД.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Алчевський металургійний комбінат за погодженням із "ордловцями" перейшов під управління компанії Внешторгсервіс українського олігарха-втікача Сергія Курченка.

Нагадаємо, у кінці листопада корпорація Індустріальний союз Донбасу офіційно заявила про значний ризик фактичної втрати контролю над Алчевським меткомбінатом, Алчевськкоксом і компанією Екоенергія.


ІСД заснована у 1995 році, є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, Дніпровський меткомбінат, меткомбінат Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.

Контрольний пакет акцій ІСД належить пулу російських інвесторів, що включає одного з творців металургійної компанії Євраз Олександра Катуніна. Власниками ще 49,9% акцій ІСД є українські бізнесмени Сергій Тарута і Олег Мкртчан.

Підприємства групи ІСД здійснюють поставки у більш ніж 40 країн світу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X