Одна із мереж банкоматів припиняє свою роботу

5 травня 2016, 14:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Об'єднана мережа банкоматів АТМоСфера з 26 травня припиняє своє існування

Про це повідомила прес-служба мережі.

Кошти в банкоматах АТМоСфери можна зняти до 25 травня. Після цього АТМ будуть працювати, як банкомати окремих банків. А сайт мережі буде доступний для клієнтів до кінця травня.

Відео дня

В Українському процесинговому центрі (UPC) відзначають, що кілька років тому міжнародні платіжні системи запропонували банкам можливість випуску карток, за якими плата за зняття готівки в банкоматах інших банків в Україні була відчутно знижено.

"Банки, у свою чергу, почали масово користуватися цією можливістю і пропонувати своїм клієнтам картки, за якими зняття готівки в будь-якому банкоматі стало безкоштовним або за це стягувалася дуже невисока плата", – повідомляє Антон Романчук, голова правління UPC.

За його словами, необхідність шукати банкомат власного банку або "своєї" дружньої мережі банкоматів почала зникати для багатьох клієнтів, і поступово потреба в існуванні об‘єднаної мережі ставала все меншою.

"А цього року було прийняте рішення про припинення існування АТМоСфери, яка вже зіграла свою важливу роль на ринку, даючи можливість банкам суттєво заощадити на інвестиціях в банкоматній мережі протягом багатьох років",– зазначає експерт.

Учасниками АТМоСфери були 17 фінустанов, серед яких Альфа-банк, Креді Агріколь, Платинум банк та інші. Мережа обслуговувала понад 1,8 тис. пристроїв по всій Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X