Один з найбільших виробників сигарет в Україні вирішив відмовитися від газу

19 червня 2018, 08:57

Один з найбільших світових виробників тютюнових виробів - компанія Філіп Морріс Україна - планує до вересня перевести свою Харківську тютюнову фабрику з газу на тверде паливо.

Про це повідомив заступник генерального директора фабрики Ігор Крошко, передає liga.net.

До цього часу в компанії розраховують завершити будівництво твердопаливного котла потужністю 3,8 МВт. Котел повинен покривати потреби фабрики в теплі практично повністю.

Відео дня

"В якості палива можуть бути використані будь-які види гранульованого біопалива, що дозволить в рази зменшити викиди парникових газів. Продуктивність котла - 6 тонн пари на годину. Потужність - 3,8 МВт", - повідомив Крошко.

Вартість проекту становить сумарно 63 млн грн.

Економія при переході від газу на поновлювані джерела енергії становитиме близько 15 млн грн на рік.

Після завершення будівництва компанія має намір інвестувати в будівництво додаткових складів для зберігання нетютюнових матеріалів.


Philip Morris International - один з найбільших світових виробників тютюнових виробів. Випускає сигарети більш ніж на 50 фабриках і продає їх в 180 країнах.

В Україні компанія виробляє продукцію на фабриці в Харківській області.

У 2017 році інвестиції в фабрику перевищили $11 млн (розширення виробничих потужностей, модернізація складських приміщень, запуск нових продуктів і форматів). За весь час загальний обсяг інвестицій у виробничі потужності в Україні становить $348 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X