Один з найбільших виробників алкоголю в Україні задумався про купівлю заводів Укрспирту

5 березня 2018, 10:51

Холдинг Bayadera Group задумався про покупку спиртзаводу у разі приватизації державного спиртового підприємства Укрспирт.

Про це повідомив генеральний директор холдингу Анатолій Корчинський в інтерв'ю liga.net.

Корчинський вважає, що Укрспирт буде цікавий будь-якому гравцеві ринку. Адже, маючи в розпорядженні власний спиртзавод, можна впливати на сировину та якість спирту. "Світовий досвід показує, що відсутність монополії в спиртовій галузі приносить державі більше податкових надходжень до бюджету", - додає він.

Відео дня


Bayadera Group - створення у 1991 році, один з найбільших виробників алкоголю в Україні. Володіє власними алкогольними брендами, а також є ексклюзивним імпортером світових алкогольних брендів в Україні. Один з основних експортерів алкогольної продукції в світі, карта експорту якого нараховує понад 45 країн.

Оборот холдингу в 2017 році становить 6,5 млрд грн, що на 14% більше, ніж в 2016-му. За даними Держслужби статистики , частка компанії на ринку горілки досягає 32,4%.


Він також вважає, що Укрспирту приватизація необхідна. За його словами, фактично будь-який державний спиртзавод може займатися поставками спирту нелегальним виробникам.

"Факти виробництва нелегального алкоголю зафіксовані у Харківській області, у столиці, в Луцьку. Ми регулярно передаємо правоохоронним органам списки точок, які реалізовують контрафакт, ваші колеги-журналісти провели вже десятки розслідувань про заводи-виробники. Фактично будь-який державний спиртзавод цим може займатися", - сказав гендиректор Bayadera Group.

Показати ще новини
Радіо NV
X