Один із найбільших туроператорів України відмовиться від проблемних авіакомпаній

10 вересня 2018, 08:12

Туроператор Join UP! за підсумками річного сезону 2018 року перегляне умови співпраці з авіакомпаніями.

Про це повідомив виконавчий директор туроператора Дмитро Сероухов в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Наразі ми переглядаємо умови співпраці, скорочуючи перельоти саме з тими авіакомпаніями, з якими було найбільше збоїв", - сказав він.

Відео дня

За його словами, зараз туроператор співпрацює з чотирма авіакомпаніями в чартерному напрямку і з одинадцятьма - за регулярними рейсами.

Коментуючи розвиток авіакомпанії SkyUp, він зазначив, що її літаки "були взяті в лізинг без залучення зовнішніх інвесторів". За його словами, авіакомпанія "створена за рахунок власних коштів, реінвестованих в розвиток бізнесу та туристичного ринку України та за підтримки банків-партнерів".

За його словами, перший PDP (Pre-Delivery Payment) на придбання літаків вже здійснено.

"В цілому в розвиток авіапарку SkyUp на першому етапі ми вклали близько $4 млн, що включає в себе оплату за контрактом з Boeing і лізинг літаків у Boeing, які ми сьогодні використовуємо. Два наступних PDP 2019-го і 2020-го рр. будуть здійснені власними силами", - сказав він.

Сероухов також повідомив, що для подальшого фінансування розвитку флоту авіакомпанії планується залучити фінансові організації США і Європи, які спеціалізуються на фінансуванні та купівлі літаків.


Згідно з оцінками компанії, Join UP! займає близько 31% туристичного ринку України. За підсумками 2018 року туроператор планує відправити близько 1 млн туристів.

Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована в червні 2017 року Києві. Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Показати ще новини
Радіо НВ
X