Один з найбільших виробників свинини хоче побудувати завод на Івано-Франківщині

31 березня 2016, 14:22
Компанія Даноша планує побудувати завод в Івано-Франківській області

Про це повідомили в прес-службі Галицької РДА

"Серед найближчих планів компанії з данськими інвестиціями Даноша, чиї свиноферми вже не один рік працюють на території Галицького району, побудувати сучасний м'ясопереробний завод і таким чином замкнути виробничий цикл", – повідомляють там.

Відео дня

Даноша – сестринська компанія сільськогосподарського підприємства Poldanor S. A. в Польщі. Вона належить данським інвесторам, а створена в 2004 році в Івано-Франківській області.

Зараз в Галицькій РДА розглядають варіанти земельних ділянок у селах Насташино, Заднестрянское, Тустань і місті Галичі. Також обговорюється забезпечення даних ділянок необхідними комунікаціями і ресурсами для такого рівня виробництва.

В районній адміністрації відзначають, що району потрібні інвестиції і при позитивному рішенні буде створено близько 500 робочих місць для жителів району.

У Даноше НВ пояснили, що поки проект знаходиться на стадії дослідження і компанія шукає земельну ділянку по всій Івано-Франківській області, який буде відповідати вимогам інвесторів.

У компанії також уточнили, що завод буде спеціалізуватися на забої свиней і подальшої реалізації готової продукції.

Раніше НВ повідомляло, що польська компанія Green Factory Holding планує орендувати 500 га землі у Закарпатській області для вирощування овочів.

Показати ще новини
Радіо NV
X