Один з кращих ЖК столиці був визнаний найбезпечнішим житлом преміум сегменту

0 коментувати
Один з кращих ЖК столиці був визнаний найбезпечнішим житлом преміум сегменту
ЖК PecherSKY в черговий раз підтвердив статус найбезпечнішого житлового комплексу преміум класу

4 жовтня у Києві відбувся VIII Всеукраїнський незалежний конкурс «Житло-2016». Експерти та учасники ринку нерухомості визначили лідерів серед житлових комплексів столиці та країни. Після суворого відбору першого етапу, компанії-девелопери і забудовники, які відповідали вимогам конкурсу, змогли надати більш двох десятків своїх найкращих реалізованих проектів на розгляд журі.

Нагородження відбувалося в десятці різних номінацій. Звання кращого будинку визначали в залежності від місця розташування, вартості житла, а також функціоналу будинку. У числі претендентів на перемогу були представлені одні з найбільш сучасних житлових будинків України і Києва.
Житловому комплексу PecherSKY присвоїли звання найбезпечнішого будинку столиці преміум класу.

 

Незважаючи на те, що якість безпеки житла має за замовчуванням дотримуватися суворих стандартів, далеко не усім житловим комплексам столиці вдалося об'єднати надійність з комфортом елітного класу.

Девелоперська компанія KDD Engineering, яка реалізувала PecherSKY, заснувала систему безпеки комплексу на кількох важливих моментах. По-перше, власникам елітних квартир і апартаментів гарантують захист території комплексу від сторонніх. За даними дослідження компанії «СоцЛаб», закритість внутрішнього простору PecherSKY забезпечена на 95%.

В ЖК PecherSKY централізована система захисту комплексу і вся інформація з відеоспостереження виводиться на головний охоронний пункт. Система захисту житла у разі несанкціонованого проникнення сторонніх в лічені секунди отримує сигнал і перекриває всі можливі виходи. Для повного комфорту резиденти PecherSKY можуть скористатися додатковим посиленням особистої охорони.

Щоб звести помилки людського фактора до нуля, на території житлового комплексу функціонує сувора відеофіксація. У PecherSKY встановлено понад 150 камер спостереження, тобто 1,5 камери на кожні апартаменти комплексу. Це одне з найвищих співвідношень серед житлових комплексів преміум сегменту столиці.

РК PecherSKY

Адреса: бул. Дружби народів, 40 / вул. Болсуновська, 2

Офіс продажів: 495-84-84 site: pechersky.com.ua

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: