Один з кращих ЖК столиці був визнаний найбезпечнішим житлом преміум сегменту

7 жовтня 2016, 13:20
Новини компаній

ЖК PecherSKY в черговий раз підтвердив статус найбезпечнішого житлового комплексу преміум класу

4 жовтня у Києві відбувся VIII Всеукраїнський незалежний конкурс «Житло-2016». Експерти та учасники ринку нерухомості визначили лідерів серед житлових комплексів столиці та країни. Після суворого відбору першого етапу, компанії-девелопери і забудовники, які відповідали вимогам конкурсу, змогли надати більш двох десятків своїх найкращих реалізованих проектів на розгляд журі.

Нагородження відбувалося в десятці різних номінацій. Звання кращого будинку визначали в залежності від місця розташування, вартості житла, а також функціоналу будинку. У числі претендентів на перемогу були представлені одні з найбільш сучасних житлових будинків України і Києва.
Житловому комплексу PecherSKY присвоїли звання найбезпечнішого будинку столиці преміум класу.

Відео дня

Незважаючи на те, що якість безпеки житла має за замовчуванням дотримуватися суворих стандартів, далеко не усім житловим комплексам столиці вдалося об'єднати надійність з комфортом елітного класу.

Девелоперська компанія KDD Engineering, яка реалізувала PecherSKY, заснувала систему безпеки комплексу на кількох важливих моментах. По-перше, власникам елітних квартир і апартаментів гарантують захист території комплексу від сторонніх. За даними дослідження компанії «СоцЛаб», закритість внутрішнього простору PecherSKY забезпечена на 95%.

В ЖК PecherSKY централізована система захисту комплексу і вся інформація з відеоспостереження виводиться на головний охоронний пункт. Система захисту житла у разі несанкціонованого проникнення сторонніх в лічені секунди отримує сигнал і перекриває всі можливі виходи. Для повного комфорту резиденти PecherSKY можуть скористатися додатковим посиленням особистої охорони.

Щоб звести помилки людського фактора до нуля, на території житлового комплексу функціонує сувора відеофіксація. У PecherSKY встановлено понад 150 камер спостереження, тобто 1,5 камери на кожні апартаменти комплексу. Це одне з найвищих співвідношень серед житлових комплексів преміум сегменту столиці.

РК PecherSKY

Адреса: бул. Дружби народів, 40 / вул. Болсуновська, 2

Офіс продажів: 495-84-84 site: pechersky.com.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X