Один з кращих ЖК столиці був визнаний найбезпечнішим житлом преміум сегменту

7 жовтня 2016, 13:20
1178
Новини компаній
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ЖК PecherSKY в черговий раз підтвердив статус найбезпечнішого житлового комплексу преміум класу

4 жовтня у Києві відбувся VIII Всеукраїнський незалежний конкурс «Житло-2016». Експерти та учасники ринку нерухомості визначили лідерів серед житлових комплексів столиці та країни. Після суворого відбору першого етапу, компанії-девелопери і забудовники, які відповідали вимогам конкурсу, змогли надати більш двох десятків своїх найкращих реалізованих проектів на розгляд журі.

Нагородження відбувалося в десятці різних номінацій. Звання кращого будинку визначали в залежності від місця розташування, вартості житла, а також функціоналу будинку. У числі претендентів на перемогу були представлені одні з найбільш сучасних житлових будинків України і Києва.
Житловому комплексу PecherSKY присвоїли звання найбезпечнішого будинку столиці преміум класу.

Незважаючи на те, що якість безпеки житла має за замовчуванням дотримуватися суворих стандартів, далеко не усім житловим комплексам столиці вдалося об'єднати надійність з комфортом елітного класу.

Девелоперська компанія KDD Engineering, яка реалізувала PecherSKY, заснувала систему безпеки комплексу на кількох важливих моментах. По-перше, власникам елітних квартир і апартаментів гарантують захист території комплексу від сторонніх. За даними дослідження компанії «СоцЛаб», закритість внутрішнього простору PecherSKY забезпечена на 95%.

В ЖК PecherSKY централізована система захисту комплексу і вся інформація з відеоспостереження виводиться на головний охоронний пункт. Система захисту житла у разі несанкціонованого проникнення сторонніх в лічені секунди отримує сигнал і перекриває всі можливі виходи. Для повного комфорту резиденти PecherSKY можуть скористатися додатковим посиленням особистої охорони.

Щоб звести помилки людського фактора до нуля, на території житлового комплексу функціонує сувора відеофіксація. У PecherSKY встановлено понад 150 камер спостереження, тобто 1,5 камери на кожні апартаменти комплексу. Це одне з найвищих співвідношень серед житлових комплексів преміум сегменту столиці.

РК PecherSKY

Адреса: бул. Дружби народів, 40 / вул. Болсуновська, 2

Офіс продажів: 495-84-84 site: pechersky.com.ua

Вибір редакції

Food&Drink

Вчора, 12:18

article_img
Шеф без татуювань і ресторан року в ПАР. У Парижі роздали премії World Restaurant Awards
Лонгріди

Вчора, 23:01

article_img
Кларнет Юргена
Події

Вчора, 16:09

article_img
Мальдіви-Москва: ЗМІ дізналися, як живе дружина прокурора-антикорупціонера

Головне

Фінанси

Вчора, 15:54

article_img
Британія відбирає гроші сумнівного походження у сина екс-прем'єра Молдови
Події

Сьогодні, 10:00

article_img
Смертельна ДТП у Полтавській області: кількість жертв зросла до п’яти
Події

Вчора, 18:50

article_img
Резонансна ДТП у Харкові: прокуратура просить суд не враховувати у вироку "щире каяття" Зайцевої