Одеську держкомпанію позбавили електричної і теплової ліцензії

16 лютого 2018, 11:24

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) анулювала ліцензію на виробництво електричної і теплової енергії для одеської компанії Енергія і газ Україна через відсутність її за місцем реєстрації.

Таке рішення було ухвалено на засіданні комісії 16 лютого, передають Українські Новини.

Згідно з обґрунтуванням до вирішення, комісія з перевірки Енергії і гази України, яка була створена на основі листів Державної регуляторної служби та державного підприємства Укртранснафтопродукт, 8 лютого прибула на місце реєстрації компанії (Одеса, вулиця Шкодова гора 1/1) і не була допущена охороною підприємства Укртехбезпека.

Відео дня

"Також повідомлено (охороною) про відсутність на зазначеній території підприємства Енергія і газ Україна і яке, відповідно, не може здійснювати на зазначеній території діяльність з виробництва електричної енергії", - йдеться в обґрунтуванні.

9 лютого комісія з перевірки була повторно не допущена на територію компанії, а також за ці два дні не було забезпечено присутність керівника компанії, його заступника або іншої уповноваженої особи.

Таким чином, факт недопуску комісії на територію об'єкта є причиною анулювання ліцензії.


13 вересня 2017 року Кабінет Міністрів передав публічне акціонерне товариство Одеський нафтопереробний завод і Енергія і газ Україна в сферу управління Фонду державного майна (ФДМ).

Енергія і газ України мала когенераційну установку, яка виробляла електричну і теплову енергію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X