Одеський завод шампанських вин виставлять на приватизацію

5 січня 2022, 11:44

Одеський завод шампанських вин хочуть продати за 87,4 млн. грн. Серед умов до покупця — продовжити виробництво протягом трьох років з моменту придбання.

Фонд держмайна виставить на приватизацію Одеський завод шампанських вин за стартовою ціною 87,4 млн грн. Про це йдеться у повідомленні Фонду.

Об'єкт приватизації складається з необоротних активів, а саме 975 одиниць основних засобів, у т. ч.: 35 об'єктів нерухомості, 803 одиниць машин та обладнання, семи одиниць транспорту, 65 одиниць інструментів, приладів, інвентарю та 65 одиниць інших основних коштів.

Відео дня

Згідно з документацією Фонду держмайна, прострочена кредиторська заборгованість Одеського заводу шампанських вин відсутня.

Серед умов продажу об'єкта - покупець зобов'язаний протягом 3 років з моменту переходу права власності забезпечити збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин.

Як зазначили у ФДМ, виробництво вин на Одеському заводі було припинено у 2018 році з метою пошуку інвестора для модернізації виробничих потужностей. Згодом потужності підприємства було передано в оренду.

Як повідомлялося, з жовтня 2020 року Фонд держмайна залучив у ході приватизації спиртзаводів понад 1,7 млрд. грн .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X