Одеський суд заарештував бурові установки в Криму, захоплені Росією

7 лютого 2017, 08:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Приморський райсуд Одеси наклав арешт на чотири самопіднімальні бурові установки (СПБУ) ПАТ Чорноморнафтогаз, захоплені в результаті анексії Росією Автономної Республіки Крим

Згідно з визначенням суду від 27 січня 2017 року, арешт здійснено за клопотанням Головного управління Національної поліції у Криму та Севастополі в рамках відкритого 14 грудня 2015 року кримінального провадження за фактом незаконного переміщення та заволодіння зазначених СПБУ, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"З метою запобігання можливості приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження зазначеного вище державного майна слідчий клопотав задовольнити і накласти арешт на плавучі бурові установки В-319 – Україна, В-312 – Петро Годованець, Сиваш, Таврида. Розглянувши клопотання, вивчивши матеріали, які обґрунтовують його доводи, заслухавши думку слідчого, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню", - йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, на початку лютого 2017 року транспортний літак ВМС ЗСУ Ан-26 був обстріляний зі стрілецької зброї в районі Одеського газового родовища раніше захоплених Російською Федерацією бурових вишок. Після повернення літака на аеродром при зовнішньому огляді було виявлено 3-см кульовий отвір - наслідки обстрілу повітряного судна зі стрілецької зброї.

Нафтогаз України заявив про плани домагатися через міжнародні судові інститути відновлення контролю над активами, втраченими внаслідок російської окупації Криму, і відшкодування всіх понесених збитків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X