Одеський припортовий завод призупинив роботу через поломку обладнання

3 листопада 2017, 18:14
Одеський припортовий завод (ОПЗ), який в кінці жовтня після довгого простою запустив виробництво, на сьогодні знову змушений був призупинити роботу – у зв'язку з поломкою насоса

Про це повідомив перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик в коментарі УНІАН.

"Аміак (перевалка аміаку - ред.) був зупинений 1 листопада. На сьогодні усунена поломка. Розпочата підготовка до пуску", - сказав Щурик.

Відео дня

Він висловив сподівання, що найближчим часом відбудеться запуск обладнання.

Як повідомлялося, 26 жовтня Одеський припортовий завод, який простоював з липня цього року, запустив виробництво карбаміду і роботу терміналу з перевалки аміаку.

Після тривалої зупинки ОПЗ працював цього року в період з березня по 10 липня. Це стало можливим завдяки укладенню угоди цього підприємства з приватними газотрейдерами – компаніями ЕРУ Трейдинг і ERU Management Services LLC, які погодилися поставляти газ на давальницьких умовах, тобто отримуючи натомість готову продукцію.

Договір з ЕРУ закінчився в середині липня.

Пізніше ОПЗ вирішив зупинити виробництво аміаку і карбаміду, оскільки ціна даної продукції на світових ринках падала, а газ, що слугує сировиною - дорожчав.


Одеський припортовий завод (м. Южне, Одеська обл.) – найбільше хімічне підприємство України, другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X