Одеський припортовий завод можуть виставити на продаж вже в квітні

28 січня 2016, 22:06
Одеський припортовий завод може бути виставлений на продаж вже в квітні

Про це заявив голова Фонду держмайна України Ігор Білоус.

"Нарешті ми можемо сподіватися, що приватизаційний процес зрушиться з місця - Рада прийняла в першому читанні законопроект 2319д. Тепер залишилося провести законопроект через друге читання - і тоді ми гарантуємо проведення прозорої і вигідною для держави приватизації", - написав Білоус в Facebook.

Відео дня

Білоус зазначив, що якщо за два тижні законопроект буде прийнятий в цілому, можна говорити про виставлення ОПЗ на продаж вже в квітні.

Нагадаємо, раніше заступник голови фракції Блоку Петро Порошенко Ігор Кононенко заявляв, що Одеський припортовий завод може бути виставлений на продаж в першому кварталі 2016 року.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус на інвестиційній конференції країн Центральної і Східної Європи повідомляв, що придбанням Одеського припортового заводу зацікавилися вже 12 міжнародних стратегічних інвесторів.

Раніше Кабінет міністрів України продовжив до 31 липня 2016 року терміни приватизації основних державних активів - енергокомпаній, Одеського припортового заводу (ОПЗ) і Сумихімпрому.

Показати ще новини
Радіо NV
X