Одеський банк вирішив поглинути банк з Києва

4 липня 2018, 18:22

Акціонери МТБ Банку (Чорноморськ, Одеська обл) на загальному зборах 13 липня розглянуть питання про реорганізацію банку Центр (Київ) шляхом його приєднання.

Про це ОВОР в офіційному повідомленні МТБ Банку в пресі, передає Інтерфакс-Україна.

Акціонери також мають намір затвердити терміни реорганізації, створити комісію з реорганізації та затвердити склад правління банку після завершення реорганізації.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що Національний банк України схвалив приєднання за спрощеною процедурою київського банку Центр до одеського МТБ Банку.

Згідно з даними НБУ, на початок 2018 року чисті активи МТБ Банку становили 4,2 млрд грн, банку Центр - 296 млн грн, за цим показником банки займали відповідно 31 і 80 місце серед 84 діючих банків.

В результаті реорганізації МТБ Банк стане правонаступником всіх прав і обов'язків банку Центр щодо його клієнтів, партнерів, контрагентів, а статутний капітал МТБ Банку збільшиться до 635 млн грн.

Крім того, в розпорядження МТБ Банку перейде картковий процесинговий центр, що підтримує роботу з національною платіжною системою Простір.


МТБ Банк (раніше - Марфін Банк, Морторгбанк, Морський транспортний банк) заснований в 1993 році.


Нагадаємо, що влітку 2017 року компанія Cyprus Popular Bank Public Co Ltd, кінцевим бенефіціаром якої була Республіка Кіпр в особі міністра фінансів, продала контрольний пакет акцій Марфін Банку. Новим власником стала компанія Saggarko Limited, а кінцевими бенефіціарами в результаті угоди - громадяни України Михайло Партікевіч і Ігор Згуров.

Зокрема, Згуров займає посаду радника виконавчого директора з економічних питань Одесагазу.

У жовтні 2017-го співробітників Марфін Банку запідозрили у виведенні з банку близько 300 млн грн.


Власником банку Центр з капітал ом 200 млн грн є громадянин Франції Хамед Аліхан, що проживає в ОАЕ.

Показати ще новини
Радіо NV
X