Акцій індійської Adani падають третій тиждень поспіль. Компанія втратила вже $118 млрд

6 лютого, 11:40
Гаутам Адані (Фото:REUTERS/Amit Dave)

Гаутам Адані (Фото:REUTERS/Amit Dave)

Падіння акцій групи Adani індійського мільярдера Гаутама Адані триває третій тиждень поспіль. Компанія втратила вже $118 млрд капіталізації.

Падіння акцій групи Adani триває третій тиждень поспіль — компанія вже втратила $118 млрд капіталізації — або більш ніж половину ринкової вартості. Про це пише Bloomberg.

У понеділок на торгах у Мумбаї впали акції 8 із 10 компаній групи. Флагманська компанія Adani Enterprises впала на 9,7%, перш ніж скоротити падіння приблизно до 2%.

Відео дня

Через розпродаж акцій групи Adani зростають побоювання з приводу схильності фінансових установ та інвесторів.

"Adani Group, як і раніше, необхідно послідовно реагувати на звинувачення в шахрайстві і підкреслювати своє міцне фінансове становище, щоб відновити довіру інвесторів", - зазначають опитані агентством експерти.

Різке падіння акцій компанії порушило роботу парламенту, і головна опозиційна партія Індії посилює тиск на прем'єр-міністра Нарендру Моді через його мовчання з цього питання.

Як зазначає агентство, біржовий обвал позбавив Індію місця в п'ятірці найбільших світових фондових ринків, тоді як рупія є найслабшою азіатською валютою, що розвивається цього року.

У 2023 році іноземці вивели $3,8 млрд з акцій країни, що є найбільшим показником серед азіатських ринків, що розвиваються, за винятком Китаю.

Раніше повідомлялося, що компанії колишньої найбагатшої людини Азії Гаутама Адані втратили $100 млрд вартості за тиждень.

Також повідомлялося, що індійський мільярдер Гаутам Адані втратив титул найбагатшої людини Азії на тлі розпродажу акцій, що триває, компанія групи Adani.

Продаж акцій був спровокований публікацією звіту американської компанії Hindenburg Research.

У звіті Hindenburg Research сказано, що ключові компанії Adani, зареєстровані на біржі, мають «суттєвий борг», який поставив усю групу в «уразливе фінансове становище».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X