Обслуговувати Opel в Україні буде нова компанія

25 червня 2018, 16:46

Продаж та сервісне обслуговування автомобілів Opel в Україні з 1 січня 2019 року передано офіційному імпортеру групи PSA в Україні - компанії Пежо Сітроен Україна.

Про це повідомили в прес-службі компанії-імпортера, передає Інтерфакс-Україна.

Після придбання бренду Opel в 2017 році, група PSA почала впровадження нової стратегії з розвитку марки на європейському і світовому ринках. Україна стане першим ринком в Східній Європі, де Opel розгорне діяльність "під крилом" PSA.

Відео дня

"У автомобільного ринку України зберігається високий потенціал для подальшого зростання", - зазначив гендиректор Пежо Сітроен Україна Віктор Кордільовський.

Раніше з 2003 року офіційною дистрибуцією Opel в Україні займалася компанія Дженерал Авто Груп, що входить до складу корпорації УкрАВТО.


Група PSA на сьогодні об'єднує в портфелі бренди Peugeot, Citroеn, DS, Opel і Vauxhall, а також сервіси мобільності під маркою Free2Move. За підсумками 2017 року група збільшила чистий прибуток на 11,5% - до €1,9 млрд проти €1,7 млрд роком раніше.

В Україні PSA планує в 2018 році збільшити частку на ринку нових легкових і комерційних автомобілів до 6,2% ринку проти 4,6% за підсумками 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X