Обшуки у провайдера Wnet: глава компанії назвав можливу причину

1 червня 2017, 13:43
Обшуки інтернет-провайдера Wnet (Дабл-Ю Нет Україна) можуть бути пов'язані з виконанням рішення РНБО про блокування заборонених російських веб-ресурсів

Про це заявив виконавчий директор Wnet Дмитро Плужник.

"16 травня від СБУ до компанії Wnet надійшов лист з проханням вжити заходи, спрямовані на виконання рішення РНБО про заборону надання послуг з доступу користувачів мережі інтернет до ресурсів серверів, які в ньому зазначені. Компанія вчасно надала відповідь і почала впроваджувати заходи щодо виконання рішення РНБО. Але вже сьогодні вранці співробітники СБУ заблокували роботу компанії та її партнерів, проводять обшуки в офісах, виробничих приміщеннях, у керівників компанії", - цитує Інтерфакс-Україна слова Плужника.

Відео дня

Нагадаємо, що СБУ підтвердила, що проводить санкціоновані обшуки в офісі інтернет-провайдера Wnet (Дабл-Ю Нет Україна).

"Слідчі дії відбуваються в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 КК України: Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України", - повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

Нагадаємо, що коли у травні президент ввів в дію санкції проти російських компаній і під заборону потрапили російські сайти, Wnet на своєму сайті повідомив , що готовий виконати указ, але чекає додаткових роз'яснень.

"Зараз ні в Указі № 133/2017, ні в Законі України Про санкції немає чітко визначеного і описаного механізму щодо обмеження доступу користувачам мережі інтернет до заборонених ресурсів і сервісів, які зазначені в переліку. В залежності від обраного державними органами механізму впровадження цієї заборони, компанія Wnet визначить подальші кроки і додаткові ресурси для виконання цього Указу", - говорилося в повідомленні компанії від 17 травня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X