Обшуки СБУ у Dragon Capital можуть бути пов'язані зі справою Skymall - Фіала

26 квітня 2017, 16:41
Томаш Фіала, президент ЕВА і генеральний директор інвесткомпанії Dragon Capital (в число її активів входить компанія Медіа-ДК, яка видає журнал і сайт НВ), припустив, що обшуки СБУ можуть бути пов'язані з тиском у справі Skymall

Про це він повідомив в коментарі Економічній правді.

"Поки не знаю, звідки ноги ростуть, але, можливо, хочуть відбити бажання боротися за виконання рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду по Skymall", - сказав він.

Відео дня

За його словами, це ще один доказ негайної потреби у реформуванні правоохоронних органів, а також судової системи. Бо без цього, підкреслив Фіала, ми будемо залишатися бідною державою.

Нагадаємо, конфлікт між Андрієм Адамовським і естонцем Хілларом Тедером триває з 2010 року. Stockman Адамовського виділила на добудову торгового центру $40 млн. Натомість вона отримала від Arricano 50%+1 акцію в кіпрському офшорі Assofit Holdings Limited, який володів ТРЦ через компанію Призма Бета

Високий суд правосуддя підтвердив рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду, що дозволяє Arricano викупити частку в проекті ТРК Sky Mall.

Згідно з вердиктом, всі акції компанії Assofit Holdings Limited повинні до 5 червня безкоштовно перейти від Stockman Interhold S.A. Андрія Адамовського у власність Arricano Real Estate Plc Хіллара Тедера.

Показати ще новини
Радіо НВ
X