Обшуки на спиртзаводах в Україні: ДФС вилучила продукцію на 540 млн гривень

22 серпня 2017, 15:30
В рамках першого і другого етапу масштабної спецоперації по проведенню обшуків на спиртзаводах по всій Україні співробітники Державної фіскальної служби вилучили продукцію на 540 млн гривень

Про це повідомив перший заступник глави ДФС Сергій Білан.

На своїй сторінці в Facebook він пояснив, що в рамках першого етапу обшуки пройшли на 41 спиртзаводі. На 15 з них було вилучено близько 980 тонн спиртовмісної рідини вартістю майже 180 млн грн.

Відео дня

У понеділок, 21 серпня, ще на шести заводах вилучили 1,416 тис. тонн спиртовмісної продукції вартістю понад 360 млн грн.

За словами Білана, заводи знаходилися на території Вінницької, Сумської, Тернопільської та Харківської областей.

Він нагадав, що дані заходи проводяться в рамках розслідування ряду кримінальних проваджень, відкритих за кількома статтями, в тому числі щодо колишніх керівників держпідприємства Укрспирт.

"В ході документування роботи підпільних цехів по виготовленню лікеро-горілчаних виробів або фальсифікованого алкоголю нами часто фіксуються факти отримання ними необлікованого спирту, виготовленого на потужностях спиртових заводів, який в подальшому використовується правопорушниками в якості сировини для незаконного виготовлення горілки", - додав перший заступник голови ДФС.

Раніше повідомлялося, що податкова міліції проводить обшуки на заводах-виробниках алкоголю в 15 областях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X