Оборонпром створив Українську авіабудівну корпорацію, включивши в неї ДП Антонов

10 червня 2016, 14:59
Держконцерн Укроборонпром створив у своїй структурі літакобудівний кластер - Українську авіабудівну корпорацію

До неї увійшли ДП Антонов, ПАТ Український науково-дослідний інститут авіаційної технології (УКРНДІАТ), ПАТ Завод Маяк, ДП Новатор, ДП Харківський машинобудівний завод ФЕД і ДП Харківське агрегатне конструкторське бюро.

Відео дня

"Літакобудівний кластер дозволить зробити українську авіаційну галузь єдиним потужним механізмом з чіткою координацією розвитку, глибше інтегруватися у світовий ринок і впроваджувати міжнародні стандарти", - йдеться в повідомленні держконцерну.

Зазначається, що підприємства Української авіабудівної корпорації будуть співпрацювати з партнерами з приватного сектора, заводами, які не входять до складу держконцерну, що "прискорить процес імпортозаміщення, дасть новий поштовх науково-технічному розвитку та економіці держави в цілому".

Головна перевага кластера в тому, що, об'єднуючись, підприємства мають загальне планування серійного виробництва, єдиний центр закупівель матеріалів і комплектуючих, об'єднаний маркетинг продукції і забезпечення продажів.

"Ми отримаємо позитивний економічний ефект за рахунок об'єднання виробничих потужностей підприємств-учасників корпорації та зменшення рівнів управління і дублюючих служб", - додав гендиректор концерну Роман Романов.

Показати ще новини
Радіо NV
X