Оболонь подала в суд на підприємця за торгову марку

29 серпня 2018, 09:17

Один з найбільших в Україні виробників пива і безалкогольних напоїв - компанія Оболонь подала в суд на фізособу-підприємця Ігоря Павлюка за використання своєї торгової марки і випуск продукції під ТМ Аквабаланс.

Про це йдеться в ухвалі Київського апеляційного господарського суду від 22 серпня.

Згідно з ним, суд заборонив Павлюку використання, виробництво, реалізацію, зберігання з метою пропонування для продажу, пропонування для продажу, продаж мінеральної, столової, газованої та питної води з використанням позначення Аквабаланс без відповідного дозволу власника - компанії Оболонь.

Відео дня

Також Павлюку заборонено використовувати ТМ Аквабаланс в інтернеті, зокрема на сайті aquabalance.dp.ua.

У той же час з Павлюка стягнуто на користь Оболонь 3,2 тис. грн витрат по сплаті судового збору та майже 25 тис. грн з оплати вартості проведення судової експертизи.

Павлюк в свою чергу подав апеляцію на рішення суду, проте суд залишив її без руху до усунення недоліків.


Корпорація Оболонь виробляє пиво, безалкогольні та слабоалкогольні напої, мінеральну воду, снеки, є найбільшим в країні експортером пива. До її складу входять головний завод у Києві та дев'ять підприємств у регіонах країни.

Основні бренди - Оболонь, Carling, Zlata Praha, Hike premium, Zibert, Keten, Hardmix, BeerMix, Десант, Жигулівське, Живчик, Оболонська, Прозора. Корпорація також випускає слабоалкогольні напої Rio, Джин-Тонік, Горілка лайм, Віскі Вишня, Ром-кола, Бренді-кола, Ciber.

У 2017 році Оболонь отримала 288,8 млн грн чистого прибутку проти 219,4 млн грн чистого збитку роком раніше.

Показати ще новини
Радіо NV
X