Об'єкти малих підприємств продаватимуть через ProZorro

14 вересня 2017, 11:34
Фонд державного майна України запускає продаж об'єктів малої приватизації із застосуванням електронної торговельної системи ProZorro.Продажі

Про це повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

"Це найважливіший крок у розвитку ProZorro.Продажі... Тепер в системі з'являться ще й об'єкти, якими управляє Фонд державного майна", - сказав перший заступник голови МЕРТ Максим Нефьодов.

Відео дня

Йдеться і про реалізацію нежитлових і складських приміщень, що знаходяться на балансі невеликих держпідприємств, майнових комплексів та інших об'єктів.

Аукціони з продажу об'єктів будуть проводитися за правилами електронної системи ProZorro.Продажі. Однак загальна процедура продажу Фонду держмайна залишиться без змін.

Передбачається, що запуск пілотного проекту підвищить ефективність реалізації об'єктів.

Відзначимо, що до об'єктів малої приватизації належить майно держпідприємств, які можуть бути виділені в самостійні госпсуб'єкти і на яких середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 100 осіб, а обсяг валового доходу не перевищує 70 млн грн на рік.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України затвердив використання системи ProZorro.Продажі для реалізації активів держпідприємств.


Система ProZorro.Продажі - електронна торговельна система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України і українських електронних майданчиків.

Проект ProZorro.Продажі почав роботу зі співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) - реалізації майна неплатоспроможних банків в 2016 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X