Новому власнику Kyiv Post дозволили добудувати готель на Замковій горі в Києві

22 березня 2018, 12:13

Міністерство культури України надало київській компанії Маркон дозвіл на проведення земельних робіт на місці запланованого будівництва готелю по вул. Андріївський узвіз, 14-16 у Подільському районі Києва.

Про це свідчить інформація про дозвіл на сайті міністерства.

Рішення було ухвалено 14 березня.

Згідно з даними агентства Інтерфакс-Україна, генпідрядником виступає одеська компанія Кадорр-Україна, що входить в інвестиційно-будівельну компанію Kadorr Group бізнесмена Аднана Кивана.

Відео дня

Згідно з паспортом об'єкта, на цій ділянці заплановано будівництво 8-поверхового готелю (7 поверхів і мансарда) на 182 номери.

Проект готелю включає ресторан, фітнес-центр і паркінг на 25 машиномісць. Площа ділянки становить 0,2 га, загальна площа готелю - 13,6 тис. кв. м. Загальна висота будівлі за проектом становить 30 м за максимально дозволеної висоти на цій території 9 м.


Компанія Кадорр-Україна входить в інвестиційно-будівельну компанію Kadorr Group одеського бізнесмена сирійського походження Аднана Кивана. У портфелі групи - більш ніж 40 житлових комплексів, по чотири торгові і бізнес-центри, а також котеджні містечка в Одесі. Крім того, компанія будує ЖК Тридцять восьма перлина на 356 апартаментів на вул. Жилянській в Києві.


За даними судового реєстру, Окружний адміністративний суд Києва 9 січня 2018 року скасував дозвіл ДАБІ на будівельні роботи на цій ділянці, а Міністерство культури в листопаді 2017 року видало розпорядження компанії Маркон про заборону будь-яких будівельних робіт.

За даними Мінкульту, ділянка розташована на території пам'ятки містобудування національного значення Замкова гора в межах історико-архітектурного заповідника Стародавній Київ, відповідно, тому забудовник мав отримати дозвіл на будівництво від міністерства.

Раніше керівник юридичного департаменту Об'єднання Самопоміч Єгор Недашковський повідомляв, що КМДА призупинила картку порушення благоустрою для забудови на Андріївському узвозі, що передбачає знесення будівельного паркану і зупинку робіт. За його словами, Київрада розглядає розірвання договору оренди з Марконом, що дозволить вичерпати конфлікт на цій ділянці.


Компанія Маркон зареєстрована в 2001 році. Підприємство належить віргінській компанії Кентрон девеломпент, проте кінцевий бенефіціар відсутній у держреєстрі, а керівником вказано екс-заступника податкової інспекції Києва Валерія Павлюка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X