7 млн євро. ЄБРР видасть української компанії кредит на будівництво заводу у Львові

22 грудня 2020, 12:08

Компанія Ензим побудує у Львові завод з виробництва спеціальних дріжджових продуктів, загальна сума інвестицій — 26 млн євро.

Європейський банк реконструкції і розвитку вирішив виділити виробнику дріжджів і біопродуктів компанії Ензим кредит у розмірі 7 млн євро для будівництва заводу з виробництва спеціальних дріжджових продуктів у Львові. Про це йдеться в повідомленні банку.

Відео дня

У фінансуванні проекту також беруть участь фонд TaiwanICDF, який надасть кредит 3 млн євро, і фонд EU4Business Fund в Україні, який профінансував проведення екологічної та соціальної експертизи проекту, а також витрати на юридичний супровід.

Загальний обсяг інвестиційної програми складе 26 млн євро.

Рішення про будівництво нового заводу було прийнято за результатами оцінки технології виробництва дріжджових екстрактів і нових ринкових можливостей, проведеної за допомогою міжнародної консультаційної програми ЄБРР.

Ензим займається виготовленням пресованих і сухих хлібопекарських дріжджів, добавок для хлібопекарського і кондитерського виробництва, активних кормових дріжджів. За даними компанії, вона займає близько 60% українського ринку дріжджів. 40% продукції компанія відправляє на експорт до 16 країн світу. Власниками компанії є сестра і брат Олена і Ростислав Вовк.

Раніше повідомлялося, що ще одне підприємство сім'ї Вовк — компанія Kormotech — отримало від ЄБРР кредит у 10 млн євро на будівництво заводу з виробництва кормів для тварин у Литві. Завод був відкритий в липні 2020 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X