Один із засновників Київстару і соратник Саакашвілі. Кабмін призначив нового главу Укрзалізниці

26 серпня 2020, 15:20

Уряд призначив главою Укрзалізниці одного із засновників Київстару і соратника Саакашвілі по Одеській ОДА Володимира Жмака.

Кабінет міністрів України затвердив кандидатуру Володимира Жмака на пост глави правління АТ Укрзалізниця. Рішення було прийнято на засіданні уряду 26 серпня.

«Він був обраний на відкритому конкурсі наглядовою радою. Він проходив абсолютно все співбесіди, це був відкритий конкурс », - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну.

Відео дня

Раніше Жмак займав пост голови наглядової ради аеропорту Бориспіль. На цю посаду він був призначений в травні 2019 року. У 2015-2016 роках він був першим заступником Саакашвілі, коли той очолював Одеську облдержадміністрацію. Вони також вчилися разом в КНУ імені Шевченка. Жмак займав керівні пости в структурах групи ТНК-BP, яка входила в список десяти найбільших приватних нафтових компаній світі за обсягом видобутку. Він був також радником президента мобільного оператора Київстар та протягом семи років входив до наглядової ради компанії.

Конкурс на посаду голови правління Укрзалізниці проводився з лютого 2020 року.

Нагадаємо, що 13 серпня повідомлялося про те, що Наглядова рада УЗ визначився з кандидатурою голови компанії . Тоді мова попередньо йшла саме про Володимира Жмака. Пізніше інформацію про те, що наглядова рада Укрзалізниці підтримав кандидатуру Жмака в ефірі радіо НВ підтвердив член наглядової ради компанії Сергій Лещенко.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X