Новий Буковель. В ОККО повідомили, коли почнуть будувати гірськолижний курорт в Славському

6 липня 2020, 14:21

Холдинг ОККО Group бізнесмена Віталія Антонова має намір почати будівництво гірськолижного курорту в Славському Львівської області в 2021—2022 роках.

Про це компанія повідомила агентству Інтерфакс-Україна.

«ОККО планує побудувати на території Славської ОТГ сучасний гірськолижний курорт. Процес придбання прав на земельні ділянки, необхідні для будівництва і функціонування гірськолижного курорту, вже на етапі завершення, а будівництво має розпочатися вже в 2021-2022 роках», - повідомила група.

Відео дня

У ОККО додали, що Славська ОТГ виділила 20 млн грн на розробку проектно-кошторисної документації «Малого карпатського кільця» (транспортного кільця Славське - Пилипець - Вишків - Славське). Проект передбачає будівництво дорожнього кільця протяжністю 100 км для об'єднання трьох областей і гірськолижних курортів.

Почати будівництво курорту ОККО Group планувала ще в 2019 році, заявляв на початку 2018 року голова Славської ОТГ Володимир Бега. За його словами, будівництво почнеться на північному схилі гори Захар Беркут з боку села Верхня Рожанка. Згідно з проектом, комплекс буде включати до 65 км гірськолижних трас. Загальний термін реалізації проекту становить три-п'ять років, а обсяг інвестицій - до $500 млн, говорив Бега.

У червні 2020 року інтернет-видання Zahid.net повідомило, що компанії Антонова протягом останнього року отримали понад 300 гектарів землі на території Славської ОТГ.

Антонов - засновник холдингу OKKO Group, який складається з понад 10 різнопрофільних бізнесів. Флагман - автозаправна мережа ОККО, що належить концерну Галнафтогаз. 90% акцій концерну володіє кіпрська GNG Retail Public Limited. Її основні власники - Антонов і Європейський банк реконструкції та розвитку (64,19% і 19,84% відповідно). Мережа ОККО налічує 406 заправок і входить в трійку найбільших в Україні. Свою ринкову частку Галнафтогаз оцінює в 18,6%. Крім Галнафтогазу, в холдинг OKKO Group входить ОККО Агротрейд, будівельні компанії Ваш дім і Прогрестехбуд, концерн Хлібпром і інші компанії. Групі також належить діловий центр Бізнес-сіті у Львові.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X