Кабмін зібрався будувати аеропорт в Мукачеві

6 травня 2020, 16:27

Будівництво аеропорту в Мукачеві може коштувати від 3 млрд грн.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству інфраструктури розглянути можливість будівництва аеропорту в Мукачеві, Закарпатська область, повідомляють Українські Новини.

Відео дня

Відповідне рішення було внесено до протоколу засідання уряду 6 травня.

«Є пропозиція, яка стосується внесення протокольного рішення з метою розвитку авіаційної інфраструктури в Закарпатському регіоні з можливістю побудови нового аеропорту в Мукачеві», — звернувся міністр інфраструктури Владислав Криклій до Шмигаля.

Також він попросив доручити міністерству відпрацювати питання реалізації проекту з проектування і будівництва аеропорту в Мукачеві.

Шмигаль вніс дане рішення в протокол і підтвердив доручення.

При цьому Мінінфраструктури спільно з Міністерством фінансів і Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства має підготувати відповідні зміни до державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року.

У лютому Мінінфраструктури заявило, що має намір почати підготовку проекту будівництва аеропорту в Мукачеві.

У 2018 колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян вважав за необхідне відновлення аеропорту в Мукачеві для повноцінного функціонування авіасполучення між Києвом і Закарпаттям. Він тоді заявляв, що для відновлення аеропорту Мукачево необхідно відновити 2,5 км злітної смуги (вартість від 2 до 3 млрд грн) і побудувати термінал (від 20 до 15 млн євро).

Також повідомлялося, що екс-міністр інфраструктури Омелян в 2018 році заявляв, що в Україні побудують тестову площадку для реалізації проекту Hyperloop. Згодом Мінінфраструктури відмовилося від цієї ідеї.

Показати ще новини
Радіо NV
X