Новинський відкрив в Україні свій перший готель

28 вересня 2017, 14:45
Компанія Смарт-холдинг, що контролюється бізнесменом Вадимом Новинським, і міжнародна готельна мережа Rezidor Hotel Group відкрили перший в Україні готель бренду Park Inn by Radisson біля НСК Оліпмпійскій у Києві

Про це повідомила прес-служба Смарт-холдингу.

"Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska - наш перший інвестиційний проект в готельному бізнесі", - цитує прес-служба слова генерального директора Смарт-Холдингу Олексія Пертіна.

Відео дня

Відзначається, що Park Inn by Radisson - це готель в середньому ціновому сегменті. У готелі розташовано 196 номерів, в тому числі - 2 номери, пристосованих для потреб людей з обмеженими можливостями. Також в наявності 6 переговорних кімнат для проведення заходів, місткістю від 6 до 14 осіб, а на 3-му поверсі знаходиться ресторан. У готелі також розташовані тренажерна зала і підземна автомобільна парковка.

Також наголошується, що Park Inn by Radisson став четвертим готелем групи Carlson Rezidor в Україні і третім у Києві.


Смарт-Холдинг - велика інвестиційна група в Україні. Спеціалізується на металургії, нафтогазовій промисловості, суднобудуванні, сільському господарстві та нерухомості.

Бенефіціаром Смарт-холдингу є бізнесмен і політик Вадим Новинський.

Rezidor Hotel Group є частиною Carlson Rezidor Hotel Group, яка управляє і розвиває готелі під брендами Quorvus Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson Red, Park Plaza, Park Inn by Radisson і Country Inns & Suites By Carlson. Портфель Rezidor налічує 480 діючих і споруджуваних готелів з фондом в більш ніж 106 тис. номерів у більш ніж 80 країнах світу.

Головний офіс The Rezidor Hotel Group знаходиться у Брюсселі (Бельгія).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X