Новинський готовий об'єднати свій газовий бізнес з бізнесом Ахметова

30 жовтня 2018, 13:54

Бізнесмен, депутат Верховної Ради (Опозиційний блок) Вадим Новинський не проти об'єднати свої газовидобувні активи з аналогічним бізнесом Ріната Ахметова.

Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.

Так він відповів на питання, як буде діяти, якщо від Ахметова надійде пропозиція щодо газового бізнесу.

"Можливо. Чому ні?... Я із задоволенням його (пропозицію - ред.) прийму. Бо я вважаю Ріната Ахметова найкращим партнером, якого я знав у своєму житті", - зазначив Новинський.

Відео дня

Він підкреслив, що їх об'єднання в металургії - створення Метінвесту - фактично подвоїло ефект: "коли 1+1 дало навіть не 3, а 4". Новинський також уточнив, що попередня ініціатива виходила саме від Ахметова.


Як відомо, Ахметову і Новинському спільно належить найбільша в Україні гірничо-металургійна компанія Метінвест (СКМ - 71,2%, Смарт-холдинг - 23,7%).

Ринату Ахметову через ДТЕК належить компанія Нафтогазвидобування. Видобуток газу в 2017 році склала 1,6 млрд куб. м газу, збільшившись на 1,5% до попереднього 2016-го.

Вадим Новинський володіє компанією Укргазвидобуток, управління якою здійснює Smart Energy в складі групи Смарт-холдинг. Укргазвидобуток є одним з постачальників газу до Харкова, займаючи 10% або 300 тис. куб. м на добу в загальному обсязі. У 2017 році видобуток компанії склав 226 млн куб. м газу, збільшившись за рік на 8,5%.

Частка Нафтогазвидобування в загальному обсязі видобутку в Україні 20,8 млрд куб. м в 2017 році склала 7,9%, Smart Energy - 1,1%. Серед приватних компаній (4,438 млрд куб. м) видобуток розподілилася в співвідношенні 37,2% і 5,1% відповідно.

Показати ще новини
Радіо NV
X