Новий український лоукостер вирішив запустити з Харкова п'ять міжнародних і один внутрішній рейс

30 січня 2018, 16:17

Нова українська лоукост-авіакомпанія SkyUp, про створення якої стало відомо в грудні 2017 року, в літньому сезоні цього року повинна запустити з Харкова внутрішній рейс в Одесу, а також міжнародні рейси - в Тіват (Чорногорія), Бургас (Болгарія), Барселону (Іспанія ), Ріміні (Італія) і Ларнаку (Кіпр).

Про це розповів комерційний директор аеропорту Харків Владислав Ільїн в інтерв'ю ЦТС.

"Думаю, про авіакомпанію SkyUp ви вже чули. Вони починають польоти в червні. З Харкова вони будуть літати в Ріміні, Барселону, Ларнаку, Бургас, Тіват і Одесу. Якщо якісь з цих напрямків будуть добре грузитися, то є шанс, що вони залишаться і взимку", - сказав він, відповідаючи на питання, які авіакомпанії можуть почати працювати в харківському аеропорту в цьому році.

Відео дня

Що стосується реальності рейсу Харків-Одеса, то, за словами Ільїна, зараз йде узгодження технічних і юридичних моментів з його запуску: "У нас були переговори з SkyUp. Це вже вирішене питання. За інформацією перевізника, в березні - на початку квітня вони планують відкрити продаж, в тому числі і на рейс Харків-Одеса".

При цьому, Ільїн повідомив, що рейси Харків-Львів поки не розглядаються як реалістичний проект. Спочатку аеропорт хотів би подивитися на завантаження рейсів Харків-Одеса - чи будуть вони беззбитковими. А до Львова літає "більш бюджетний пасажир".


Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована у червні 2017 року в Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацкий.

Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.


Як повідомлялося, в перший рік SkyUp планує виконання міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. Чартери будуть виконуватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси та інших міст України за 16 напрямами.

Крім того, внутрішні рейси запустять в кінці травня - на початку червня. На першому етапі вони будуть виконуватися з Одеси до Києва, Харкова та Львова. Міжнародні регулярні рейси планують запустити з Києва в Барселону, Дубай і Ларнаку.

У SkyUp відзначили, що вартість польоту буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу і додаткових послуг.

Показати ще новини
Радіо НВ
X