Новий український лоукостер вирішив відмовитися від конкуренції з МАУ

18 грудня 2017, 08:47
Керівництво нової української авіакомпанії SkyUp не планує конкурувати з найбільшим авіаперевізником України - компанією Міжнародні авіалінії України (МАУ)

Про це заявив співвласник компанії Юрій Альба, пише ЦТС.

Зокрема, новий авіаперевізник не виключає можливості код-шерингу з МАУ.

"Я прагну до того, щоб конкуренти були не тільки конкурентами, а й колегами та партнерами. Якщо так складеться, а я впевнений, що так і буде, можливо, ми будемо кодшеритися з МАУ", - повідомив Альба.

Відео дня

Код-шеринг - це спільна комерційна експлуатація авіарейсів декількома авіакомпаніями. Більш того, за словами експертів, для МАУ, яка поступово йде з ринку чартерних перевезень, рейси, які планує запускати SkyUp, загрози не несуть.

"МАУ останнім часом максимально пішла з чартерних перевезень, вони максимально зосередилися на регулярних рейсах", - розповів гендиректор консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександр Ланецкий.

Авіаексперти Сергій Хижняк зазначає, що новий український лоукостер може стати конкурентом невеликим чартерним авіакомпаніям. "Якщо говорити про МАУ, то для неї чартерний сегмент не настільки значний. Тому навряд чи SkyUp стане конкурентом для МАУ. Думаю, поява нової авіакомпанії більше вдарить по маленьким чартерним перевізникам", - зазначив він.

Як повідомлялося, в перший рік SkyUp планує виконання міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. Чартери будуть виконуватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси та інших міст України за 16 напрямками.

Крім того, внутрішні рейси запустять наприкінці травня - на початку червня. На першому етапі вони будуть виконуватися з Одеси до Києва, Харкова та Львова. Міжнародні регулярні рейси планують запустити з Києва в Барселону, Дубай і Ларнаки.

У SkyUp відзначили, що вартість польоту буде формуватися за лоу-кост моделі без багажу та додаткових послуг.


Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована в червні 2017 року Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в низці авіакомпаній, Євген Хайнацкий.

Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.


Показати ще новини
Радіо НВ
X