Новий Шовковий шлях. Китайська компанія орендує в Україні державні склади для імпорту

28 липня 2017, 11:17
Держрезерв України попередньо домовився з китайською компанією про використання складів агентства як логістичних центрів при експорті до Китаю

Відомство домовилося з компанією Zhengzhou International Hub (Чженчжоу, Китай) про використання складських приміщень агентства як логістичних центрів при експорті товарів з України до Китаю.

Відео дня

Про це йдеться в повідомленні Держрезерву, передають Українські новини .

"Складські та холодильні потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами при експорті продовольчих і промислових товарів з України до Китаю. Про таку попередньою домовленістю йшлося під час офіційного візиту представників Державного агентства резерву в корпорацію Zhengzhou International Hub", - йдеться в ньому.

Під час зустрічі сторони обговорили і практичні кроки реалізації попередніх домовленостей, зокрема підготовку меморандуму про співпрацю.

"Китай дуже зацікавлений в експорті товарів з України. Особливо китайська сторона відзначає асортимент і якість української продукції. Тут Держрезерв стає першою державною офіційною інстанцією, яка починає активні кроки в цьому напрямку. Ми фактично відкриваємо Новий Шовковий шлях з України до Китаю і стаємо надійним партнером у великій логістичного ланцюга", - прокоментував голова агентства Вадим Мосійчук.

При цьому китайська сторона готова надати рекомендації та допомогу з питань модернізації та реконструкції складських та холодильних приміщень.

Нагадаємо, що в травні Україна отримала дозвіл на експорт замороженої яловичини до Китайської Народної Республіки.

Україна і Китай мають намір активізувати співробітництво у сфері сільського господарства, енергетики та інфраструктури.

Асоціація Український клуб аграрного бізнесу оцінює експорт української аграрної продукції до Китаю в $1 млрд у 2016 році.

На початку липня Вінницький молочний завод Рошен (Roshen) отримав право експорту до Китаю.

Показати ще новини
Радіо НВ
X