Новий сервіс. Українці можуть допомагати один одному за допомогою смартфона

17 березня 2016, 10:53
Українські розробники запустили додаток Chummy для смартфонів на IOS (iPhone), передає AIN

У новому геолокаційному сервісі користувачі зможуть отримати пораду чи допомогу від людей поблизу.

Якщо у вас виникає якась проблема, з допомогою Chummy ви зможете швидко знайти поруч людину, яка готова допомогти. Для цього просто створюється точка на карті з описом вашого питання.

Відео дня

Допомога може бути, як порадою або рекомендацією, так і фізичною.

"Навколо нас обов'язково є люди, які потребують нашої допомоги, і ті, хто готовий допомогти нам. Достатньо повідомити про те, що сталося, і де ви знаходитесь, і Chummy знайде того, хто готовий прийти вам на допомогу тут і зараз", – обіцяють розробники.

Такой интерфейс у Chummy / AIN
Такой интерфейс у Chummy / AIN Фото:

Ідея у авторів сервісу – Виталяи Бетіна і Антона Запольського виникла при переїзді.

"Друзі були далеко, ніхто не міг допомогти, і ми подумали, як було б зручно мати можливість попросити про допомогу людей по сусідству. Адже навколо багато будинків, в яких живуть тисячі людей, і знайти допомогу серед них набагато реальніше", – розповідають засновники.

Крім того, хлопці вважають, що українці стали активніше брати участь у суспільному житті і хочуть бути корисними іншим. Розробники сподіваються, що безкорислива допомога стане українською тенденцією.

Поки що додатком користуються вісім осіб.

Українські ІТ-шники не в перший раз створюють цікаві проекти. Автори Chummy поки не придумали як монетизувати додаток. Але їхні колеги не так давно залучили $400 тис. інвестицій для стартапу по розсилці e-mai.

Показати ще новини
Радіо NV
X