Новий гравець. В Україні зростає конкуренція на ринку газу

28 липня 2017, 10:10
Міжнародний енерготрейдер з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy відкрив в Україні своє представництво

Про це свідчать дані Державного реєстру юридичних осіб.

Українська дочірня компанія АОТ Енерджі Україна була заснована у Києві 14 липня, пише oilnews .

100% статутного капіталу, а це 1,5 млн грн, належить швейцарській AOT Gas Holding AG. Основним заявленим видом діяльності АОТ Енерджі Україна є торгівля природним газом. Крім цього, компанія може займатися оптовою торгівлею іншими видами палива, а також допоміжними послугами при видобутку нафти і газу.

Відео дня

AOT Energy з червня 2016 року продає газ українським газотрейдерам через свою польську компанію AOT Energy Poland. З березня 2017 року купувати газ у AOT Energy Poland початку і державний НАК Нафтогаз України. В даний час близько 10 українських компаній закуповують газ по імпорту у цього трейдера.


AOT Energy займається глобальною торгівлею сирою нафтою, нафтопродуктами, нафтохімічними продуктами, природним газом, СПГ і вугіллям. Компанія має 8 торгових офісів, розташованих в Азії, Європі та Північній Америці. У 2016 році оборот компанії склав $11,5 млрд.


Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг планує видати дочірній компанії французькій Engie - Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн - ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України.

Раніше газовий трейдер МЕТ (Швейцарія) отримав ліцензію в Україні.

Також сировинний трейдер Trafigura відкрив свій офіс в Україні для виходу на український ринок газу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X