Новий глава Укравтодору розповів про плани на найближчі півроку

6 листопада 2016, 19:23
Новопризначений голова Укравтодору Славомир Новак планує за півроку роботи в компанії провести реформи, затвердити Державний дорожній фонд та запровадити технічні прозорі правила для кожного

Про це він заявив в ефірі телеканалу Еспресо.

"Я не маю планів на довгу перспективу, поки тільки на найближчі півроку. І я пропоную такий план у співпраці з міністром Володимиром Омеляном і прем'єр-міністром Гройсманом, тому що відчуваю їх підтримку", - сказав Новак, відповідаючи на питання про цілі і досягнення.

Відео дня

Так, за словами Новака, першим завданням буде прийняття дорожнього бюджету.

"По-перше, я буду звертати увагу на ключові моменти реформи, яку буду проводити. Насамперед - прийняття дорожнього бюджету. Подивимося, скільки будемо мати грошей на розвиток і ремонт доріг у наступному році. Тому що пропозиція, яку я почув у парламенті, м'яко кажучи, не є задовільною", - зазначив глава Укравтодору.

Другим завданням Новак назвав затвердження Державного дорожнього фонду.

"По-третє, внутрішня реформа Укравтодору і те, наскільки вдало вдасться втілити цю реформу. По-четверте, введення технічних прозорих правил для кожного. Технічних правил будівництва та проектування доріг. А також прозорі закони щодо торгів", - сказав він.

Голова Укравтодору зазначив, що якщо він зможе виконати ці завдання, тоді можна буде говорити про якісь успіхи в компанії.

"П'ять таких завдань на найближчі місяці, плюс швидке створення плану на найближчий рік, а потім - на найближчі три-п'ять років повинні нам вже якийсь горизонт визначити. Якщо мені вдасться це здійснити, то я вже зможу сказати, що є якісь успіхи", - підсумував він.

Нагадаємо, 19 жовтня колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомир Новак став в. о. голови Укравтодору.

Показати ще новини
Радіо NV
X