Знову все наплутали. Після перейменування Facebook інвестори помилково скупили акції компанії Meta Materials, піднявши їх на 32%

29 жовтня 2021, 16:34

Після перейменування Facebook на Meta інвестори скупили акції канадської компанії Meta Materials. Це далеко не перша така помилка інвесторів.

Після закриття регулярних торгів у четвер акції канадського виробника композитів Meta Materials зросли на 26%, повідомляє Bloomberg.

До цього під час торгів акції компанії подорожчали на 4,8%. Компанія торгується під тикером MMAT на біржі NASDAQ. На максимумі папери компанії коштували 5,74 долара за штуку.

Відео дня

Інвестори кинулися скуповувати акції Meta Materials на тлі новин, що компанія Facebook змінила свою назву на Meta . Про це СЕО компанії Марк Цукерберг заявив під час віртуального заходу Facebook Connect 2021 року.

Це вже не вперше, коли інвестори плутають назви компаній та купують папери не тих компаній. Так, у березні минулого року інвестори помилково скупили акції компанії Zoom Technologies замість Zoom та підняли її акції на 557%. Схоже відбувалося також із акціями соцмережі Clubhouse та месенджера Signal.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X