Новак скасував контроль за держзакупівлями Укравтодору

28 лютого 2017, 17:27
Голова Державного агентства автомобільних доріг Укравтодор Славомір Новак скасував контроль над проведенням державних закупівель за системою ProZorro службами автомобільних доріг в областях

Це випливає з листа Новака керівникам обласних служб автодоріг, копією якого мають Українські новини.

"Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє наступне. Окреме доручення Укравтодору від 27.07.2016 №208-ОД про запровадження системи електронних закупівель згідно із законом України Про публічні закупівлі втрачає силу", - йдеться в листі.

Відео дня

Окреме доручення №208, копія якого також є у розпорядженні агентства, було введено для забезпечення прозорості та відкритості проведення закупівель, запобігання корупції та зловживань при проведенні процедур.

Зокрема, документом встановлювалася норма, згідно з якою замовник повинен був погоджувати умови проведення закупівель з Укравтодором і був зобов'язаний проводити їх з використанням системи ProZorro, навіть якщо сума закупівлі знаходиться в межах 50-200 тис. гривень.

Закон встановлює не обов'язок, а лише право використовувати електронну систему для допорогових закупівель з публікацією звіту про їх проведення.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Володимир Омелян просить Кабінет Міністрів призначити виконуючого обов'язки голови Укравтодору Новаку стимулюючі виплати в розмірі від 200% до 300% посадового окладу з 1 січня 2017 року.

Новак був призначений в. о. голови Укравтодору у жовтні 2016 року. У 2011-2013 роках він працював міністром транспорту та водного господарства Польщі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X