Новак: Дороги України нагадують польські, але 20 років тому

6 листопада 2016, 15:30
Новопризначений голова Укравтодору Славомир Новак порівняв ситуацію на українських дорогах з ситуацією Польщі 20 років тому

Про це він заявив в ефірі телеканалу Еспресо.

"Я порівняв би сьогоднішню ситуацію на українських дорогах з ситуацією в Польщі двадцять років тому, коли не було грошей на утримання, не було грошей на ремонт доріг і Польща переживала подібну кризу. Втім я вірю в те, і це дуже важливо, що без відповідного фінансування ремонту, а потім утримання доріг, можна забути про економічний розвиток держави. Саме це я намагаюся пояснити в переговорах з комітетом з питань бюджету, в комітеті з питань транспорту або коли розмовляю з депутатами", - зазначив глава.

Відео дня

За його словами, в Україні дуже мало грошей виділяється на ремонт і утримання доріг.

"Це взагалі мізерна сума. Я порівняв би річний бюджет Укравтодору з двома-трьома місяцями річного бюджету, виділеного на польські дороги. Звичайно, ситуація незрівнянна, тому, що у Польщі був неймовірний шанс скористатися підтримкою ЄС. Україна, на жаль, не є членом Євросоюзу", - зазначив Новак.

Нагадаємо, що 19 жовтня екс-міністр транспорту Польщі Славомир Новак призначений виконуючим обов'язки голови Укравтодору.

Пізніше він повідомив, що для роботи йому потрібні політична воля вищих урядових кіл і за 100 млрд грн щорічно.

Показати ще новини
Радіо NV
X