Забрати речі із дому. Нова пошта відновлює надсилання посилок за кордон

12 березня, 10:55
Нова пошта (Фото:Нова пошта/Facebook)

Нова пошта (Фото:Нова пошта/Facebook)

Нова пошта відновила надсилання посилок за кордон. Виняток Молдова.

Нова пошта Глобал із 12 березня відновила відправлення відправлень за кордон, за винятком Молдови. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Міжнародне відправлення можна оформити з будь-якого працюючого відділення Нової пошти за тими самими тарифами, що й раніше.

Відео дня

Щоб оформити міжнародне відправлення у відділенні, потрібно:

  • принести відправку, але обов'язково у розгорнутому вигляді, щоб зробити її загальний опис відповідно до митного законодавства та встановити оголошену вартість;
  • назвати країну, місто, індекс та точну адресу, куди потрібно доставити відправлення. Крім того, вказати ПІБ, контактний телефон та адресу електронної пошти одержувача;
  • при надсиланні більше однієї позиції з клієнтом обов'язково зв'яжеться телефоном співробітник компанії для заповнення інвойсу для митниці.

У компанії наголосили, що перед відправкою важливо ознайомитись із митним законодавством країни, до якої хочете відправити відправлення. Мито в країні одержувача завжди платить сам одержувач.

Раніше Укрпошта заявила, що доставлятиме «посилки з дому» з 70% знижкою до Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та Словаччини — країн, які приймають найбільшу кількість українських біженців.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X