Нова пошта значно випередила Укрпошту на ринку посилок - Смілянський

20 липня 2017, 16:17
За минулий рік основний конкурент держоператора відіслав приблизно в п’ять разів більше відправлень і заробив на цьому на порядок більше

Обсяги пересилань Укрпошти в 2016 році склали 18 млн посилок, заявив сьогодні керівник підприємства Ігор Смілянський. За його словами, дохід від цього виду діяльності за вказаний період становив 300 млн грн.

Відео дня

Він розповів, що обсяги пересилань "одного конкурента Укрпошти" в 2016 році склали 120 млн посилок, а виручка досягла 5,5 млрд грн. Смілянський зазначив, що з такою ринковою часткою Укрпошта ніяк не може монополізувати ринок посилок.

За даними Української асоціації директ-маркетингу, в 2015 році на ринку поштової логістики Укрпошта та Нова пошта займали панівне становище з ринковими частками 32,4% і 31,5% відповідно.

У прес-службі Нової пошти НВ Бізнес розповіли, що за минулий рік компанія доставила понад 100 млн відправлень, а не 120 млн, як заявив керівник Укрпошти. Причому в цю цифру входили і посилки, і документи, і палети. Тому в компанії вважають некоректним порівнювати обсяги доставок в такому контексті. Заяву Смілянського про дохід Нової пошти на ринку посилок у компанії залишили без коментарів.

Показати ще новини
X