Нова Пошта на третину збільшила доставку посилок за підсумками півріччя

6 липня 2020, 12:34
Нова Пошта в першому півріччі збільшила кількість доставляються посилок на 32%. У тому числі зросла і кількість міжнародних доставок.

Компанія Нова Пошта за січень-червень 2020 року доставила понад 128 млн посилок і вантажів, що на 32% більше, ніж за аналогічний період 2019 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

Відзначається, що зростання пов'язане з тим, хто клієнти слали робити більш дешеві покупки, але частіше.

«Таку тенденцію ми помітили на початку карантину і спостерігали до травня, коли відбулося ослаблення карантину. Середня вага посилок, які відправляли наші клієнти, склав 3,5 кг, вантажів - 80 кг. Особливістю другого кварталу стало зростання обсягів кур'єрської доставки на 35% », - говориться в повідомленні компанії.

Також в компанії додали, що запущена в квітні послуга «Доставка ліків» користувалася у клієнтів популярністю - за три місяці компанія зробила більш 82 тис. Таких відправлень. При цьому, половина таких відправлень доставлялася в села та районні центри.

Відзначається, що найбільше відправлень було доставлено жителям Київської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Одеської областей.

Також в компанії заявили про зростання междунардний доставки. За вказаний період Нова Пошта Глобал доставила більше 2,4 млн посилок і вантажів, що в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У компанії вважають, що це пов'язано з розвитком співпраці з китайською Cainiao, американської iHerb, а також зростанням кількості відправлень з магазинів Китаю, Великобританії, США та Польщі через сервіс NP Shopping.

Нагадаємо, що на початку червня державна Укрпошта відзвітувала про зростання замовлень з AliExpress на 74% .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X