Нова пошта запустила використання електронних грошей в Україні

19 червня 2017, 12:40
Група компаній Нова пошта ввела використання електронних грошей в системі Forpost

Як повідомила компанія, клієнтам Нової пошти, які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші, передають Українські новини.

Процесинг електронних грошей працює через платіжну систему Forpost в тестовому режимі.

Відео дня

Незабаром вона стане частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку Нової пошти.

"У найближчих планах - перетворити віртуальний гаманець в повноцінний платіжний засіб, який допоможе швидко розрахуватися за покупки, послуги, в т.ч. комунальні. Особливо цікавими електронні гроші будуть гравцям ринку e-commerce, в тому числі інтернет-магазинам, які здійснюють кур'єрську доставку товарів з Нової поштою. Пост Фінанс вже запрошує їх до співпраці", - наголошується в повідомленні.

Емітентом електронних грошей для платіжної системи Forpost став Альфа-Банк (Україна), електронні платіжні засоби емітуються в гривні.

Нагадаємо, що в наприкінці 2015 року Нова пошта анонсувала запуск власної платіжної системи Forpost.

Раніше повідомлялося, що раніше сервіс безкоштовних оголошень OLX спільно з групою компаній Нова пошта та онлайн-сервісом миттєвих грошових переказів UAPAY запустив послугу Безпечна угода, що дозволяє резервувати плату за покупку на карті до підтвердження отримання товару і його відповідності заявленим параметрам.


Компанія Пост Фінанс - частина групи компаній Нова пошта, яка працює на ринку фінансових послуг України з 2012 року. Пропонує клієнтам перекази Безготівковий, Миттєвий, Експрес через міжнародні та внутрішньодержавні платіжні системи.

Нова пошта - оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень по Україні, створений в 2001 році. Поштові відділення компанії розташовані в містах і селищах по всій країні, а великі вантажні відділення - в промислових зонах обласних центрів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X